تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ

به نام خداوند جان و خرد

گفت : حال که توافق هسته ای رویانده شده است و امریکا به میز مذاکره برگشته است چرا مرگ بر امریکا می گویید؟ چرا باز امریکا را شیطان بزرگ اعلام می کنید؟ چرا  از نابودی اسرائیل می گویید و عمری 25 ساله برای اسرائیل تعیین می کنید؟

گفتم : رژیم صهیونیستی که سگ نگهبان امریکاست. شیطنت و فساد در ذات سران امریکا و رژیم جعلی اسرائیل است .آنان اگر به میز مذاکره برگشته اند از باب دلسوزی برای ملت ایران و صنعت هسته ای آن نیست.دلسوزی کجا و امریکایی ها کجا؟!

نفست اژدهاست ، كی مرده است    ازغم  بی آلتی  افسرده  است

گر  بیابد  آلت  فرعون ، او         كه به امر اوهمی رفت آب جو

آن گه او بنیاد فرعونی  كند        راه صد موسی وصد هارون زند

 این همین امریکاست که آرزوی باز کردن همه پیچ و مهره های هسته ای یران را دارد و ملت ایران را تحریم همه جانبه کرده است .آنان تحریم همه جانبه کردند و اعلام کردند، با این تحریم ملت ایران به خیابان ها خواهند ریخت و انقلاب را  منقلب و نابود خواهند کرد و  چون حربه ی تحریم  این کارایی را نداشت ، به دروغ  گفتند تحریم ها با عث شد ایران به میز مذاکره بر گردد ! و متکبرانه گفتند همه گزینه ها روی میز است !

برادرم!

آن دشمنان  چون بی چاره شدند  به میز مذاکره برگشتند  و وقتی هم به میز مذاکره بر گشتند مرگ بر امریکاها جریان داشت .خیالت راحت با انقلابی ماندن و مرگ بر امریکا گفتن ،بهتر به نتیجه می رسیم و آن شیطان ها چون راهی غیر از مذاکره ندارند ، هر گز میز مذاکره را ترک نخواهند کرد.

برادر جان!

آیا می توان به مسلمانی گفت  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم را  نگو چون با این گفتن و شعار دادن ها شیطان را  بیدار می کنی و او جری تر از قبل ، دشمنت خواهد شد؟

شیطان که همیشه بیدار و با دهها نقشه و دام ، کمین کرده است و با هیچ توافقی و با دادن هر امتیازی هم از دشمنی دست بر نمی دارد .فایده ذکر اعوذ بالله ...فرار آن دشمن و توجه به داشتن آن دشمن است .

بنابراین همانطور که تا وقتی شیطان دشمن، بشریت  است و سابقه ی آدم فریبی دارد و در ذات و مرام نامه ی  و همه ی برنامه های او سرنگونی انسان ها وجود دارد ، لعنت بر شیطان باید ورد زبانها باشد تا از آن دشمن درجه یک غفلت نشود .پس تا امریکا و این خوی ضد انقلابیش وجود دارد باید با شجاعت و صراحت و پیوسته و محکم گفت مرگ بر امریکا.


[ دوشنبه 23 شهریور 1394 ] [ 08:51 ق.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب