تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ

امشب 23 شهریور ماه 94 برابر با سی ام ذی القعده و مصادف با سالروز شهادت امام جواد(ع) است.ساعت به یازده و نیم رسید خواستم در بستر خواب قرار بگیرم که از درونم ندایی رسید چگونه خوابت خواهد برد در حالی که امشب نخستین شبی است که جناب شهمراد رشنو در جمع گلرخانش نیست و به عالم برزخ برده شده است؟!

مرحوم شهمرادکه بود؟

دوازده سال داشت یتیم شد و سر پرستی و مسولیت چند برادر قد و نیم قد نصیبش گشت.شاگرد جوشکار شد و به ساختن درب و پنجره مشغول شد .بارها او را در محل کار دیدم و هر بار که او را دیدم ،کار و تلاش از وجودش تراوش می کرد و دستان و لباسی سیاه شده داشت.

او از شاگردی به استادی رسید و کم کم از نظر اقتصادی از بسیاری از پدران هم سبقت گرفت .زمین و ساختمان مسکونی تهیه کرد و ازدواج کرد و دارای دو بچه شد و به مادر و برادران یتیمش توجه ویژه داشت تا این که چند ماه قبل در سن چهل و چند سالگی به سرطان مری مبتلا شد .

کار او به شیمی درمانی رسید تا این که در ماه مبارک رمضان یکی از دو فرزندش به مسجد محل تبلیغم آمد و گفت عمو بابام گفته حالم خوب نیست دارم خفه می شوم دعایم کن.

از شنیدن این واژه ها از زبان فرزندش،دلم آتش گرفت .دستی محبت آلود بر سر فرزندش کشیدم و دلداریش دادم و قول دعا دادم .سپس به منزلش رفتم او را به بیمارستان برده بودند و چند روز بعد مجددا جویای احوالش شدم و تلفنی با او صحبت کردم .حالش نسبتا بهتر شده بود و بارها به خاطر دعاهایی که نثارش کرده بودیم تشکر کرد .

اما امروز خبردارم کردندکه جناب شهمراد رشنو هم از دنیا رفت و دو فرزند گلرخش در کویر یتیمی فرو رفتند .از خدای بزرگ می خواهم در این شب امام جواد مظلوم و معصوم به بازماندگانش اجر و صبر عنایت کند و آن عزیز سفر کرده را با امام جواد جوان رفته محشور نماید.


[ دوشنبه 23 شهریور 1394 ] [ 08:49 ق.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب