تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ
به نام خداوند جان و خرد
گرسنه ی ازدواج را دریابید
تقدیر مرا به نسیم شهر تهران کشاند و می بایست ساعتی صبر کنم تا کارم به سرانجام برسد.نگاهی به اطراف کردم و پارکی را دیدم که مناسب حال و روزم بود. وارد پارک که شدم چند دانش آموز دوم  دبیرستانی مهمانم شدند .
یکی از آنها گفت خداوند غریزه ی جنسی را نصیبمان کرده است و این غریزه نیاز به اشباع دارد آیا درست است  سرکوب کردن آن گناه دارد؟
از پرسش این دانش آموز دبیرستانی و حال و روز جوانان و وضعیت بدحجابی برخی از خانم های جامعه دلم سوخت.نوجوانی که داشت به سمت حوزه امتحانی می رفت و احساس کرد محرمی یافته است که می تواند با او درد دلی کند و با این حال در پرتو شرم و حیا ، بریده بریده حرف دلش را زد. او در غیر ساعات امتحانی چه حالی خواهد داشت؟
گفتم برادرم!
غریزه جنسی نعمتی الهی است و ارضای آن فقط باید از راه حلال باشد.به یقین ارضای غیر شرعی آن هم زیان آور است و هم حرام الهی خواهد بود.پیامبر اکرم (ص) فرموده اند: «کسی که  از راه حرام  خود را ارضا کند، ملعون است»
عزیز من!
از نگاه کردن به فیلم ها و عکس ها ی مبتذل وگوش دادن به موسیقی های تحریک کننده و...اجتناب کن.با ذکر و دوستان مومن و روزه گرفتن رفیق باش .اگر تحت فشار قرار گرفتی با خانواده ات دوست باش و حرف دلت را بزن.به دنبال ازدواج ساده و زندگی ساده باش و...
او رفت و من ماندم غمناک  جوانانی که گرسنه ی ازدواجند جوانانی که  ازسویی در خیابان ها و تلوزیون های رنگی ،خانم های رنگارنگ و بد حجاب وجود دارد و  به ماهواره و فیلم های و عکس های مبتذل در لاین و وایبر و...دسترسی دارند و از طرفی بسیاری از  خانواده ها آنها را در نمی یابند!  
ای والدین عزیز! علاوه برشکم های گرسنه ، گرسنگان شهوت نیز وجود دارند جوان شما تا نیاز به غذا پیدا می کند به راحتی غذا را طلب می کند ولی چون به ازدواج نیاز پیدا می کند شرم و حیا مانع از مطرح کردن درخواستش می شود . پس تو را خدا گرسنگان شهوت را نیز دریابید.
پیامبر اکرم (ص)می فرماید:«أَکْثَرُ مَا تَلِجُ بِهِ أُمَّتِی فِی النَّارِ الْأَجْوَفَانِ الْبَطْنُ وَ الْفَرْجُ ....»؛ بیشترین چیزی که امت مرا جهنمی می کند دو چیز است: «شکم» و «شرمگاه».»
طلبه ای   فرمودا ند:
 زنگ منزلم به صدا در آمد وقتی در را باز کردم خانمی با لباسی نا مناسب و آرایش کرده و بی حجاب به همراه فرزند خردسالش را در مقابل خود دیدم!
خواستم درب را ببندم . اما به ذهنم آمد وقتی او خانه یک روحانی با این قیافه آمده شاید معایب بی حجابی را نمی داند و شاید بتوانم نصیحتش کنم. سرم را پایین انداختم و تعارفش کردم، وارد اتاق شد و مسئله ای در مورد ارث مطرح کرد.
گفتم خانم من از شما مسئله ای می پرسم اگر جواب دادید من هم جواب می دهم .
گفت: شما از من؟
گفتم بله،
گفت بفرمائید.
گفتم شخصی در محلی مشغول به غذا خوردن است غذا هم بسیار مطبوع است. گرسنه ای از کنار او می گذرد و جلوی او می نشیند ولی او اعتنائی نمی کند! شخص گرسنه تقاضای یک لقمه می کند ولی باز هم اعتنائی نمی کند شخص گرسنه التماس می کند ولی او به خوردن ادامه می دهد، و می گوید غذا متعلق به من است. خانم این چگونه آدمیست؟
خانم فرمود از شمر بدتر است.
گفتم خواهرم!
گرسنه دو جور است.  گرسنه شکم و  گرسنه شهوت. جوانی که گرسنه شهوت است و خانمی نیمه برهنه را می بیند و هر چه اظهار علاقه می کند خانم بی اعتنائی می کند، جوان التماس می کند ولی باز هم خانم بی اعتنائی می کند این چگونه آدمیست؟
خانم از جای حرکت کرد و از خانه بیرون رفت. فردا زنگ منزل به صدا در آمد . شوهر همان خانم بود  و گفت به همسرم چه فرمودید که  از من چادر و پوشش اسلامی می خواهد.
پس ای والدین ارجمند گرسنگان ازدواج را دریابید. گرسنگانی که هر روز به صورت زنده انواع و اقسام بدحجابان را می بینند، و  در تب مجردی می سوزند.
ای خدای بزرگ  دوران جوانی و نوجوانی  را به  پدر و مادرها یاد آوری کن.

[ یکشنبه 24 خرداد 1394 ] [ 07:25 ب.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب