تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ

به نام خداوند جان و خرد

 جشنواره گوشت سگ!

19/3/94بود دیده را به صفحات سایت ها دوختم تا از دهکده ی جهانی اخباری دریافت کنم.تیتری را یافتم با عنوان جشنواره گوشت سگ!

جشنواره در کشور چین بود. صفحه ی اختصاصی آن جشنواره را باز کردم  چند عکس در آن   درج شده بود. چینی ها  سگ های زیادی را خفه کرده بودند.  در یکی از عکس ها شخصی با ابزاری که اختصاص به خفه کردن سگ و گربه ها بود در دست داشت. در تصویری دیگری کامیونی سرشار از سگ دیده می شد که به کشتارگاه ارسال شده بودند..سگهایی را دیدم که سرشان بریده نشده بود و فقط  پوستشان کنده شده بود. لاشه ی  سگی را دیدم که در درون ظرفی قرار داده شده بود و شخصی چینی در حال شستن آن بود!

البته ظاهرا دو سال قبل در یکی ازشهرهای ایران هم دو هزار کیلو گوشت سگ را تبدیل به سوسیس و کالباس کردند که افراد متخلف دستگیرشدند.

در مورد این جشنواره ی  تاملی کردم  با این که قرن ها از آمدن اسلام و ادیان آسمانی می گذرد و 124هزار فرستاده الهی آمده اند تا جهل را از چهره ی جامعه ی بشری پاک کنند اما همچنان جهل گستره ای گسترده دارد!

درزمانی که جهان را دهکده ی جهانی می گویند و تکنولوژی بر پیشانی آن می درخشد داعشیان را جهل فرا گرفته است .یزید تر از یزیدیان به قتل و غارت و آتش زدن مشغول هستند و در عین حال خیال می کنند فقط آنها فرقه ی ناجیه هستند!

نوعی دیگر از جهل جمعیت یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیونی چین را مسموم کرده است که سگ و گربه را خفه می کنند و می خورند و دیگران را به خاطر نخوردن سگ نجس العین سرزنش می کنند!

در برخی از کشورهای غربی جهل در قالب ازدواج همجنس بازی خود را نشان داده است !

در برخی از کشورها شیطان پرستی حرف اول را می زند!

 راه برون رفت از این همه جهل چیست؟              

اگر اسلام عزیز نبود ماها چه شرایطی داشتیم؟

راستی اگر در مورد خوردن یا نخوردن گوشت سگ رای گیری شود ، طرفداران سگ خوری رای بسیار بالایی دارند!

با این همه جهالت و با بودن این همه افراد نادان تا چه اندازه می توان قیام آخرین ذخیره ی الهی را قریب شمرد؟


[ چهارشنبه 20 خرداد 1394 ] [ 01:35 ب.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب