تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ
به نام خداوند جان و خرد
فاجعه ی منا و سکوت مدعیان حقوق بشر؟!
فاجعه ی منا هزاران هزار دل را داغدار کرده است چگونه می توان آن همه پشته از کشته های بی گناه منا، را دید و در یم غم فرو نرفت؟!
حاجیان کوی دوست که هر گز تصور نمی کردند در منای کعبه، با لباس احرام و در حکومتی که فقط خود را مسلمان و خادم الحرمین شریفین می دانند،دچار آسیبی شوند، با جسمی سرشار از عطش و لبانی خشک جان به جان آفرین تسلیم کردند!
هزاران هزار حاجی در منای الهی در منظر وهابیان بسیار مدعی، و سرشار از امکانات، صدای هل من ناصر ینصرنی را سر دادند، دریغا جز لبخند و تمسخر چیزی ندیدند! شگفت انگیز تر از همه این که گاه گاهی به بهانه این که این شخص ایرانی است در میان اموات جای داده شده است؟!
اکنون این پرسش مطرح است ،مدعیان حقوق بشر که برای معدوم شدن چند قاچاق¬چی و مفسد فی الارض و یا چند زندانی سیاسی، بر علیه ایران قطعنامه ضد حقوق بشری تصویب می کنند و هزاران صفحه گزارش تهیه می کنند ، چرا نسبت به این فاجعه  درلاک سکوت فرو رفته اند؟!
کجایند امریکا و انگلیس و فرانسه و دیگر مدعیان حقوق بشری ؟! نکند از فاجعه ی منا خبردار نشده اند؟! اگر خبردار شده اند چرا سرشار از سکوتند؟!
سکوت آنها شاید بدین علت باشد که رژیم عربستان را حکومتی مردم سالار و دارای انتخابات های متعدد و متنوع می پندارند!
شایداین سکوتها به این علت باشد که آل سعود در حال کشتن مردم یمن هستند و عروسی ها را به خاک و خون می کشند و با این کارشان به مردم یمن و جامعه ی جهانی خدمت می کنند؟!
سکوت آنها شاید به خاطر داعش پروری حاکمان و حکومت عربستان است !
این سکوت شاید بدین علت باشد که آل سعود حاجیان را به خاطر برائت از مشرکین به خاک و خون کشیدند!
شاید هم چون نفت و پول نفت عربستان برای غربیان دلربایی دارد از کنار قربانیان و فاجعه ی منا به راحتی می گذرند!
این سکوت ناشی از هرکدام از این احتمالات باشد ، مفتضح شدن مدعیان حقوق بشری را نیز به دنبال دارد.
نکته ی آخر این که :
گویند شخصی به منزل رفت و دو نفر را دید از کنار مادر فاسدش بیرون می آیند .اجازه خروج دو نفر را داد و چون به مادرش رسید او را کشت!
گفته شد چرا آن دو نفر را نکشتی و مادرت را به قتل رساندی؟!گفت مادرم ام الفساد بود .با کشتن او همه افراد فاسد را نیز کشتم.
حال همه ی جهانیان می دانند حاکمان  و حکومت عربستان به سرچشه ای شوم برای اختلاف،تروریسم  و داعش پروری تبدیل شده است .پس بیایم برای خدمت به جامعه ی جهانی برنابودی آل سعود متمرکز شویم.


[ چهارشنبه 8 مهر 1394 ] [ 05:37 ب.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب