تبلیغات
صراط حضرت محمد(ص)
صراط حضرت محمد(ص)
چون بلاگفا مدتی سکته کرد در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را در میهن بلاگ ایجاد کردم 
قالب وبلاگ

به نام خداوند جان و خرد

فاجعه ی منا و یزیدی سیرت بودن وهابیان

در دین اسلام مهر و محبت و دلسوزی نسبت به دیگر مسلمانان یک اصل بدیهی است.اگر مهمان خدا هم باشند باید سنگ تمام گذاشت و از هیچ کمکی دریغ نکرد.

 تاریخ می گوید پیامبر عزیز اسلام گربه ای را تشنه دید ، وضویش را قطع کرد و بعد از آن که گربه را سیراب کرد وضو گرفت . وهابیت که فقط خود را مسلمان می دانند چگونه حاجیان کوی دوست  را دیدند که با تمام وجود کمک طلب می کردند ، اما هیچ کمکی نکردند؟!

آن رسول الهی  به گربه آب داد ، آل سعود به مهمانان  خدا نه تنها آب ندادند بلکه نفسشان را گرفتند .

مهربانى و عطوفت پیامبر(ص) تا آنجا گسترش داشت كه به حیوانات بى‏زبان هم رسیده بود. وى به حیوانات مهربانى مى‏كرد و سفارش مى‏فرمود كه با آنها مهربانى كنند. از جمله سخنان آن حضرت در این باب این است: <هر مسلمانى كه درختى بكارد و یا زراعتى كشت نماید و پرنده، یا انسان ویا حیوانات از آن بهره‏مند شوند، صدقه به شمار مى‏آید

لطفا چند نکته ذیل را در مورد فاجعه ی منی از جناب میثم مطیعی(مداح اهل بیت)، مطالعه کنید تا دریابید پیروان محمدبن عبدالوهاب چگونه یزیدی سیرت بودن خود را به اثبات رساندند:

مطیعی می گوید:

یکی از مجروحین که خود پزشک بوده تعریف کرده که پلیس سعودی هنگامی‌که متوجه شده این مجروح، ایرانی است، پایش را با پوتین روی خرخره این عزیز گذاشته است تا این بنده خدا از نفس بیفتد و بمیرد.

او می گوید بر اساس آمار عربستان امسال دو میلیون حاجی برای حج آمدند. حقیر سال 91 را نیز درک کردم  حدود 4 میلیون بود. غرض من از طرح این نکته این است که قطعاً مدیریت 2 میلیون زائر مشقتی ندارد و جز رژیم آل سعود هیچ‌کس در این اتفاق تلخ مقصر نیست.

بسیاری از حجاج در اثر تشنگی جان دادند!

سعودی‌ها مقابل اجساد می‌خندیدندشک نکنید که بخش زیادی از مجروحین به دلیل تشنگی و به دلیل کم‌توانی از دنیا رفتند و اگر به‌موقع به حجاج امدادرسانی می‌شد، خیلی از این افراد زنده می‌ماندند. به نیروهای ایرانی هم به‌هیچ‌وجه اجازه امدادرسانی داده نمی‌شد!

او گفته است یک روحانی از کاروان اهل سنت در مجروحین هست که گفته من نیمه‌جان بودم، اما من را گذاشتند داخل این کاورهای نگهداری حمل میت و زیپش را کشیدند، یکی از این‌ها گفت که این زنده است اما دیگری گفته که این شخص ایرانی است رهایش کن تا بمیرد. تا بالاخره خدا کمک کرده و نجات پیدا کرده است.

نکته دردناک دیگر که من شاهد بودم این بود که اگر اغراق نکنم به ازای هر جنازه روی زمین شاید سه نیروی سعودی آنجا ایستاده بود. می‌خندیدند، با هم راه می‌رفتند، شوخی می‌کردند و سیگار می‌کشیدند و انگار که این بدن‌های روی زمین افتاده انسان نیستند!


[ سه شنبه 7 مهر 1394 ] [ 10:16 ب.ظ ] [ سید محمد صادق محمدی وفایی ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

به نام خداوند و جان خرد حادثه خبر نمی کند در کمال ناباوری سایت بلاگفا مدتی سکته کرد به همین دلیل در عرض صراط صادق ،صراط حضرت محمد(ص) را ایجاد کردم تا با یک حادثه بدون وبلاگ نمانم.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب